Kontakta oss

Besöksadress

Kontaktpersoner

Jonas Sjöström 

VD

Johan Kalm 

Arbetschef

Erik Andersson

Platschef

019-500 04 17

070-792 36 23

erik.andersson@infra-con.se

Anton Tsvek

Platschef

019-500 04 19

072-168 67 80

anton.tsvek@infra-con.se

Tom Sandkvist

Platschef

019-500 04 13

070-445 36 67

tom.sandkvist@infra-con.se

Nikolai Jegorov

Platschef

019-500 14 52

072-168 67 84

nikolai.jegorov@infra-con.se

Ken Lindskog

Arbetsledare Mark

019-500 14 51

070-143 47 20

ken.lindskog@infra-con.se

Ingela Skogquist Eriksson

Ekonomi/administration

019-500 04 18

072-168 67 83

ingela@infra-con.se

Jobba hos oss

Vi letar alltid efter duktiga medarbetare. 

BILLESHOLM

2018-12-17

 

Vi har fått förtroendet från Erlandsson bygg att utföra alla betongarbeten när Billesholm Charkprodukter bygger ut med ca 700m2. Det innebär fundament, balkar, stödmurar och 3st betonggolv. Idag påbörjade vi arbetena och beräknar vara klara i januari 2019.