BILLESHOLM

2018-12-17

 

Vi har fått förtroendet från Erlandsson bygg att utföra alla betongarbeten när Billesholm Charkprodukter bygger ut med ca 700m2. Det innebär fundament, balkar, stödmurar och 3st betonggolv. Idag påbörjade vi arbetena och beräknar vara klara i januari 2019.

Kontaktpersoner

Jonas Sjöström 

VD

Ingela Skogquist Eriksson

Ekonomi & Administration

019-500 04 18

072-168 67 83

ingela@infra-con.se

Krister Jönsson

Kalkylator

Johan Karlsson

Maskinchef

019-500 04 14

072-182 68 48

johan.karlsson@infra-con.se

Mark

Tommy Gustavsson

Arbetschef

Marcus Henningsson

Platschef

Jimmie Hammarström

Platschef

Mikael Andersson

Platschef

Ken Lindskog

Arbetsledare

019-500 14 51

070-143 47 20

ken.lindskog@infra-con.se

Betong

Johan Kalm 

Arbetschef

Anton Tsvek

Platschef

019-500 04 19

072-168 67 80

anton.tsvek@infra-con.se

Tom Sandkvist

Platschef

019-500 04 13

070-445 36 67

tom.sandkvist@infra-con.se

Erik Andersson

Platschef

019-500 04 17

070-792 36 23

erik.andersson@infra-con.se

Nikolai Jegorov

Platschef

019-500 14 52

072-168 67 84

nikolai.jegorov@infra-con.se

Kontakta oss

Besöksadress      - - - 

Jobba hos oss

Vi letar alltid efter duktiga medarbetare.