ARBOGA

2018-12-03

 

Arboga kommun slår på stort och bygger ett nytt vård- och omsorgsboende med 80 platser. VI har fått i uppdrag av Byggpartner att utföra betongentreprenaden. Golvytan är ca 5000m2, totalt kommer det att gå åt 150 ton armering och 1200m3 betong. Idag började vi etablera oss på plats och beräknar vara klara med våra arbeten i april 2019.

Kontaktpersoner

Maskin

Jonas Sjöström 

VD

Ingela Skogquist Eriksson

Ekonomi & Administration

019-500 04 18

072-168 67 83

ingela@infra-con.se

Krister Jönsson

Kalkylator

Johan Karlsson

Maskinchef

019-500 04 14

072-182 68 48

johan.karlsson@infra-con.se

Mark

Tommy Gustavsson

Arbetschef

Marcus Henningsson

Platschef

Betong

Johan Kalm 

Arbetschef

Anton Tsvek

Platschef

019-500 04 19

072-168 67 80

anton.tsvek@infra-con.se

Jimmie Hammarström

Platschef

Mikael Andersson

Platschef

Tom Sandkvist

Platschef

019-500 04 13

070-445 36 67

tom.sandkvist@infra-con.se

Erik Andersson

Platschef

019-500 04 17

070-792 36 23

erik.andersson@infra-con.se

Ken Lindskog

Arbetsledare

019-500 14 51

070-143 47 20

ken.lindskog@infra-con.se

Nikolai Jegorov

Platschef

019-500 14 52

072-168 67 84

nikolai.jegorov@infra-con.se

Emanuel Nerelius

Platschef

019-500 14 57

076-391 14 04

emanuel.nerelius@infra-con.se

Kontakta oss

Besöksadress      - - - 

Jobba hos oss

Vi letar alltid efter duktiga medarbetare.