BLI VÅR NYA ADMINISTRATÖR!

Idag är vi cirka 100 medarbetare i företaget som ser till att varje jobb vi utför är en ny referens. Infra-con har funnits sedan 2015 men har under de senaste åren satsat stort och vuxit ännu mer. Av den anledningen söker vi en ny administratör till vårt kontor i Örebro.


Om oss

Infra-con är ett växande företag med fokus på mark, anläggning och betong. Vi arbetar i hela Sverige och utför totalentreprenader samt utförandeentreprenader. Vårt mål är att vara ett konkurrenskraftigt alternativ genom hög kompetens och kostnadseffektivitet.

Information om tjänsten

Anställningsform: Tillsvidare

Omfattning: Heltid

Placeringsort: Örebro

Sista ansökningsdag: 30 november


Tjänsten tillträdes omgående.


Vi ser att du har kunskaper och erfarenhet av bygglösen, löneadministration, bokningar samt andra vanliga adminuppgifter.

Utöver detta behöver du även ha B-körkort och behärska det svenska och engelska språket väl. Skicka din ansökan med CV och personligt brev till jonas.sjostrom@infra-con.se. Vid frågor om tjänsten kontaktas VD Jonas Sjöström via telefon: 070 – 741 73 45


Vi behandlar alla ansökningar löpande.




Kontaktpersoner

Maskin

Jonas Sjöström 

VD

Ingela Skogquist Eriksson

Ekonomi & Administration

019-500 04 18

072-168 67 83

ingela@infra-con.se

Krister Jönsson

Kalkylator

Johan Karlsson

Maskinchef

019-500 04 14

072-182 68 48

johan.karlsson@infra-con.se

Mark

Tommy Gustavsson

Arbetschef

Marcus Henningsson

Platschef

Betong

Johan Kalm 

Arbetschef

Anton Tsvek

Platschef

019-500 04 19

072-168 67 80

anton.tsvek@infra-con.se

Jimmie Hammarström

Platschef

Mikael Andersson

Platschef

Tom Sandkvist

Platschef

019-500 04 13

070-445 36 67

tom.sandkvist@infra-con.se

Erik Andersson

Platschef

019-500 04 17

070-792 36 23

erik.andersson@infra-con.se

Ken Lindskog

Arbetsledare

019-500 14 51

070-143 47 20

ken.lindskog@infra-con.se

Nikolai Jegorov

Platschef

019-500 14 52

072-168 67 84

nikolai.jegorov@infra-con.se

Emanuel Nerelius

Platschef

019-500 14 57

076-391 14 04

emanuel.nerelius@infra-con.se

Kontakta oss

Besöksadress      - - - 

Jobba hos oss

Vi letar alltid efter duktiga medarbetare.