Kontaktpersoner

Jonas Sjöström 

VD

Ingela Skogquist Eriksson

Ekonomi & Administration

019-500 04 18

072-168 67 83

ingela@infra-con.se

Mark

Marcus Henningsson

Platschef

Tommy Gustavsson

Arbetschef

Jimmie Hammarström

Platschef

Mikael Andersson

Platschef

Ken Lindskog

Arbetsledare

019-500 14 51

070-143 47 20

ken.lindskog@infra-con.se

Betong

Johan Kalm 

Arbetschef

Anton Tsvek

Platschef

019-500 04 19

072-168 67 80

anton.tsvek@infra-con.se

Tom Sandkvist

Platschef

019-500 04 13

070-445 36 67

tom.sandkvist@infra-con.se

Erik Andersson

Platschef

019-500 04 17

070-792 36 23

erik.andersson@infra-con.se

Nikolai Jegorov

Platschef

019-500 14 52

072-168 67 84

nikolai.jegorov@infra-con.se

Kontakta oss

Besöksadress      - - - 

Jobba hos oss

Vi letar alltid efter duktiga medarbetare. 

    VI SÖKER BETONGARBETARE OCH FORMSNICKARE

    Infra-con är ett växande företag med fokus på mark, anläggning och betong. Vi utför totalentreprenader samt utförande entreprenader och sköter betongarbeten, grundläggning, schaktarbeten samt övriga markarbeten. Våra arbeten sker i hela Sverige men vårt kontor finns i Örebro.



    Idag är vi cirka 80 medarbetare i företaget som ser till att varje jobb vi utför är en ny referens. Infra-con har haft en positiv utveckling under senaste åren och söker av den anledningen fler kompetenta betongarbetare och formsnickare.


    Allmän information om tjänsten

    Anställningsform: Tillsvidare

    Omfattning: Heltid

    Placeringsort: Örebro


    För att uppnå de mål som handlar om att göra våra kunder nöjda söker vi först och främst dig som gillar att arbeta i grupp, har planeringsförmåga och lätt för att känna ansvar för din del i arbetet. Utöver detta behöver du även:


    - Erfarenhet inom betongarbete eller formsnickeri med goda referenser

    - B-körkort

    - Behärska det svenska språket i tal och skrift


    Meriterande: Yrkesbevis


    Skicka din ansökan med CV och personligt brev till johan.kalm@infra-con.se

    Vi behandlar alla ansökningar löpande.


    Vid frågor om tjänsten kontaktas Johan Kalm via johan.kalm@infra-con.se