Kontaktpersoner

Jonas Sjöström 

VD

Ingela Skogquist Eriksson

Ekonomi & Administration

019-500 04 18

072-168 67 83

ingela@infra-con.se

Mark

Marcus Henningsson

Platschef

Tommy Gustavsson

Arbetschef

Jimmie Hammarström

Platschef

Mikael Andersson

Platschef

Ken Lindskog

Arbetsledare

019-500 14 51

070-143 47 20

ken.lindskog@infra-con.se

Betong

Johan Kalm 

Arbetschef

Anton Tsvek

Platschef

019-500 04 19

072-168 67 80

anton.tsvek@infra-con.se

Tom Sandkvist

Platschef

019-500 04 13

070-445 36 67

tom.sandkvist@infra-con.se

Erik Andersson

Platschef

019-500 04 17

070-792 36 23

erik.andersson@infra-con.se

Nikolai Jegorov

Platschef

019-500 14 52

072-168 67 84

nikolai.jegorov@infra-con.se

Kontakta oss

Besöksadress      - - - 

Jobba hos oss

Vi letar alltid efter duktiga medarbetare. 

    VI SÖKER DIG MED ERFARENHET SOM ANLÄGGARE

    Infra-con är ett växande företag med fokus på mark, anläggning och betong. Vi utför totalentreprenader samt utförande entreprenader och sköter betongarbeten, grundläggning, schaktarbeten samt övriga markarbeten. Våra arbeten sker i hela Sverige men vårt kontor finns i Örebro.



    Idag är vi ca 80 medarbetare i företaget som ser till att varje jobb vi utför är en ny referens. Infra-con har haft en positiv utveckling under senaste åren och utökar nu ännu mer på marksidan. Av den anledningen söker vi fler anläggare.


    För att uppnå de mål som handlar om att göra våra kunder nöjda söker vi först och främst dig som gillar att arbeta i grupp, är ansvarsfull och självgående. Utöver detta behöver du även:


    - Erfarenhet inom anläggningsarbete

    - B-körkort

    - Behärska det svenska språket i tal och skrift


    Meriterande: Yrkesbevis, kurser enligt trafikverkets krav, svetsutbildning

    I tjänsten förväntas du arbeta med trafikverksjobb, kommunala anläggningsarbeten och grundläggningsarbeten.


    Anställningsform: Tillsvidare

    Omfattning: Heltid

    Placeringsort: Mellansverige


    Skicka in din ansökan med CV till tommy.gustavsson@infra-con.se Vi behandlar alla ansökningar löpande.


    Vid frågor kontaktas någon av följande: Mikael Andersson på mikael.andersson@infra-con.se Jimmie Hammarström på jimmie.hammarstrom@infra-con.se Marcus Henningsson på marcus.henningsson@infra-con.se