VI SÖKER GRÄVMASKINISTER, ANLÄGGARE OCH LASTBILSCHAUFFÖR

Infra-con är ett växande företag med fokus på mark, anläggning och betong. Vi utför totalentreprenader samt utförande entreprenader och sköter betongarbeten, grundläggning, schaktarbeten samt övriga markarbeten. Våra arbeten sker i hela Sverige men vårt kontor finns i Örebro. 

Idag är vi ca 80 medarbetare i företaget som ser till att varje jobb vi utför är en ny referens Infra-con har haft en positiv utveckling under senaste åren och utökar nu ännu mer på marksidan.

Därför söker vi nu ett antal olika tjänster:

- Lastbilschaufför till vår helt nya lastväxlare Personen skall ha YKB, CE, arbete på väg

- Anläggare

Personen ska ha erfarenhet

- Grävmaskinister till våra band och hjulgrävare

Personen ska ha erfarenhet

Som person skall man vara positiv och gilla att vara en del i en grupp, ha en viss planeringsförmåga samt känna ansvar för sin del i arbetet.

Ansökan: Söker tjänsten gör du så snart som möjligt genom att skicka CV till jonas.sjostrom@infra-con.se

Eventuella frågor kring tjänsterna besvaras av Jonas Sjöstrom/VD Tel: 0707417345 E-Mail: jonas.sjostrom@infra-con.se



Kontaktpersoner

Maskin

Jonas Sjöström 

VD

Ingela Skogquist Eriksson

Ekonomi & Administration

019-500 04 18

072-168 67 83

ingela@infra-con.se

Krister Jönsson

Kalkylator

Johan Karlsson

Maskinchef

019-500 04 14

072-182 68 48

johan.karlsson@infra-con.se

Mark

Tommy Gustavsson

Arbetschef

Marcus Henningsson

Platschef

Betong

Johan Kalm 

Arbetschef

Anton Tsvek

Platschef

019-500 04 19

072-168 67 80

anton.tsvek@infra-con.se

Jimmie Hammarström

Platschef

Mikael Andersson

Platschef

Tom Sandkvist

Platschef

019-500 04 13

070-445 36 67

tom.sandkvist@infra-con.se

Erik Andersson

Platschef

019-500 04 17

070-792 36 23

erik.andersson@infra-con.se

Ken Lindskog

Arbetsledare

019-500 14 51

070-143 47 20

ken.lindskog@infra-con.se

Nikolai Jegorov

Platschef

019-500 14 52

072-168 67 84

nikolai.jegorov@infra-con.se

Emanuel Nerelius

Platschef

019-500 14 57

076-391 14 04

emanuel.nerelius@infra-con.se

Kontakta oss

Besöksadress      - - - 

Jobba hos oss

Vi letar alltid efter duktiga medarbetare.