VI SÖKER PLATSCHEF/ARBETSLEDARE INOM BETONG SAMT BETONGARBETARE

Infra-con är ett växande företag med fokus på mark, anläggning och betong. Vi utför totalentreprenader samt utförandeentreprenader och utför betongarbete, grundläggning, schaktarbeten samt markarbeten. Våra arbeten sker i hela Sverige men vårt kontor finns i Örebro.

Idag är vi cirka 100 medarbetare i företaget som ser till att varje jobb vi utför är en ny referens. Infra-con har haft en positiv utveckling under senaste åren och söker av den anledningen både fler erfarna platschefer/arbetsledare inom betong och även betongarbetare.



Allmän information om tjänsterna

Anställningsform: Tillsvidare

Omfattning: Heltid

Placeringsort: Örebro-Västerås

För att uppnå de mål som handlar om att göra våra kunder nöjda söker vi först och främst dig som gillar att arbeta i grupp, har planeringsförmåga och lätt för att känna ansvar för din del i arbetet. Utöver detta behöver du även:

…som platschef/arbetsledare

- Erfarenhet av arbetsledning inom betongarbete med goda referenser

- B-körkort

- Behärska det svenska språket i tal och skrift …som betongarbetare - Erfarenhet av betongarbete med goda referenser

- B-körkort

- Behärska det svenska språket i tal och skrift

Meriterande: Yrkesbevis

Skicka din ansökan med CV och personligt brev till johan.kalm@infra-con.se

Vi behandlar alla ansökningar löpande.

Vid frågor om tjänsten kontaktas Johan Kalm via johan.kalm@infra-con.se

Kontaktpersoner

Jonas Sjöström 

VD

Ingela Skogquist Eriksson

Ekonomi & Administration

019-500 04 18

072-168 67 83

ingela@infra-con.se

Krister Jönsson

Kalkylator

Johan Karlsson

Maskinchef

019-500 04 14

072-182 68 48

johan.karlsson@infra-con.se

Mark

Tommy Gustavsson

Arbetschef

Marcus Henningsson

Platschef

Jimmie Hammarström

Platschef

Mikael Andersson

Platschef

Ken Lindskog

Arbetsledare

019-500 14 51

070-143 47 20

ken.lindskog@infra-con.se

Betong

Johan Kalm 

Arbetschef

Anton Tsvek

Platschef

019-500 04 19

072-168 67 80

anton.tsvek@infra-con.se

Tom Sandkvist

Platschef

019-500 04 13

070-445 36 67

tom.sandkvist@infra-con.se

Erik Andersson

Platschef

019-500 04 17

070-792 36 23

erik.andersson@infra-con.se

Nikolai Jegorov

Platschef

019-500 14 52

072-168 67 84

nikolai.jegorov@infra-con.se

Kontakta oss

Besöksadress      - - - 

Jobba hos oss

Vi letar alltid efter duktiga medarbetare.