Vi använder cookies för att tillhandahålla de tjänster och funktioner som erbjuds på vår hemsida, och för att ge våra användare en bra upplevelse. LÄS MER

 

NYHETER

INFRA-CON BYGGER DEN NYA BJÖRNÖBRON

INFRA-CON BYGGER DEN NYA BJÖRNÖBRON

Betongbron mellan fastlandet och Björnön är i dåligt skick och ska ersättas av en ny och bredare bro

KURVRÄTNING AV VÄG 63

KURVRÄTNING AV VÄG 63

På Väg 63 mellan Kopparberg och Hällefors pågår just nu ett vägarbete för att öka trafiksäkerheten och framkomligheten.

VI SÖKER PLATSCHEF/ARBETSLEDARE INOM BETONG SAMT BETONGARBETARE

VI SÖKER PLATSCHEF/ARBETSLEDARE INOM BETONG SAMT BETONGARBETARE

Nu söker vi fler erfarna platschefer/arbetsledare inom betong och även betongarbetare.

REFERENSPROJEKT

 
 

KONTAKT

Kontaktpersoner

Jonas Sjöström 

VD

Ingela Skogquist Eriksson

Ekonomi & Administration

019-500 04 18

072-168 67 83

ingela@infra-con.se

Krister Jönsson

Kalkylator

Johan Karlsson

Maskinchef

019-500 04 14

072-182 68 48

johan.karlsson@infra-con.se

Mark

Tommy Gustavsson

Arbetschef

Marcus Henningsson

Platschef

Jimmie Hammarström

Platschef

Mikael Andersson

Platschef

Ken Lindskog

Arbetsledare

019-500 14 51

070-143 47 20

ken.lindskog@infra-con.se

Betong

Johan Kalm 

Arbetschef

Anton Tsvek

Platschef

019-500 04 19

072-168 67 80

anton.tsvek@infra-con.se

Tom Sandkvist

Platschef

019-500 04 13

070-445 36 67

tom.sandkvist@infra-con.se

Erik Andersson

Platschef

019-500 04 17

070-792 36 23

erik.andersson@infra-con.se

Nikolai Jegorov

Platschef

019-500 14 52

072-168 67 84

nikolai.jegorov@infra-con.se

Kontakta oss

Besöksadress      - - - 

Jobba hos oss

Vi letar alltid efter duktiga medarbetare.