Kontaktpersoner

Jonas Sjöström 

VD

Ingela Skogquist Eriksson

Ekonomi & Administration

019-500 04 18

072-168 67 83

ingela@infra-con.se

Mark

Marcus Henningsson

Platschef

Tommy Gustavsson

Arbetschef

Jimmie Hammarström

Platschef

Mikael Andersson

Platschef

Ken Lindskog

Arbetsledare

019-500 14 51

070-143 47 20

ken.lindskog@infra-con.se

Betong

Johan Kalm 

Arbetschef

Anton Tsvek

Platschef

019-500 04 19

072-168 67 80

anton.tsvek@infra-con.se

Tom Sandkvist

Platschef

019-500 04 13

070-445 36 67

tom.sandkvist@infra-con.se

Erik Andersson

Platschef

019-500 04 17

070-792 36 23

erik.andersson@infra-con.se

Nikolai Jegorov

Platschef

019-500 14 52

072-168 67 84

nikolai.jegorov@infra-con.se

Kontakta oss

Besöksadress      - - - 

Jobba hos oss

Vi letar alltid efter duktiga medarbetare. 

Vi använder cookies för att tillhandahålla de tjänster och funktioner som erbjuds på vår hemsida, och för att ge våra användare en bra upplevelse. LÄS MER

 

NYHETER

NU LÄGGS GRUNDEN FÖR TRANSFORMATORSTATIONEN I LAXÅ

NU LÄGGS GRUNDEN FÖR TRANSFORMATORSTATIONEN I LAXÅ

På beställning av Omexon har bygget av en transformatorstation i Laxå påbörjats. För Infra-con innebär projektet bergsprängning, schaktning,

VI SÖKER GRÄVMASKINISTER, ANLÄGGARE OCH LASTBILSCHAUFFÖR

VI SÖKER GRÄVMASKINISTER, ANLÄGGARE OCH LASTBILSCHAUFFÖR

Infra-con har haft en positiv utveckling under senaste åren och utökar nu ännu mer på marksidan. Därför söker vi nu ett antal olika tjänster

SISTA GJUTNINGEN PÅ LINDBACKASKOLAN

SISTA GJUTNINGEN PÅ LINDBACKASKOLAN

I tisdags gjöt Infra-cons yrkesarbetare klart den sista plattan av nya Lindbackaskolan i Lindesberg.

REFERENSPROJEKT

 
 

KONTAKT