Kontakta oss

Besöksadress

Kontaktpersoner

Jonas Sjöström 

VD

Johan Kalm 

Arbetschef

Erik Andersson

Platschef

019-500 04 17

070-792 36 23

erik.andersson@infra-con.se

Anton Tsvek

Platschef

019-500 04 19

072-168 67 80

anton.tsvek@infra-con.se

Tom Sandkvist

Platschef

019-500 04 13

070-445 36 67

tom.sandkvist@infra-con.se

Nikolai Jegorov

Platschef

019-500 14 52

072-168 67 84

nikolai.jegorov@infra-con.se

Ken Lindskog

Arbetsledare Mark

019-500 14 51

070-143 47 20

ken.lindskog@infra-con.se

Ingela Skogquist Eriksson

Ekonomi/administration

019-500 04 18

072-168 67 83

ingela@infra-con.se

Jobba hos oss

Vi letar alltid efter duktiga medarbetare. 

Vi använder cookies för att tillhandahålla de tjänster och funktioner som erbjuds på vår hemsida, och för att ge våra användare en bra upplevelse. LÄS MER

  • Facebook - Grey Circle
 

NYHETER

SISTA GJUTNINGEN PÅ LINDBACKASKOLAN

SISTA GJUTNINGEN PÅ LINDBACKASKOLAN

I tisdags gjöt Infra-cons yrkesarbetare klart den sista plattan av nya Lindbackaskolan i Lindesberg.

I SLUTETAPPEN AV MAGASIN 51

I SLUTETAPPEN AV MAGASIN 51

Ännu ett uppdrag börjar gå mot sitt slut. Denna gång är det projektet med väggarna till Magasin 51 i Västerås som står så gott som klara,

KRAFTVÄRMEVERKETS STÖDMUR ÄR SLUTFÖRD

KRAFTVÄRMEVERKETS STÖDMUR ÄR SLUTFÖRD

I slutet av augusti träffade vi platschefen Erik Andersson som gav oss de sista detaljerna om projektet innan det slutfördes.

REFERENSPROJEKT

 
 

KONTAKT