Kontaktpersoner

Jonas Sjöström 

VD

Ingela Skogquist Eriksson

Ekonomi & Administration

019-500 04 18

072-168 67 83

ingela@infra-con.se

Mark

Marcus Henningsson

Platschef

Tommy Gustavsson

Arbetschef

Jimmie Hammarström

Platschef

Mikael Andersson

Platschef

Ken Lindskog

Arbetsledare

019-500 14 51

070-143 47 20

ken.lindskog@infra-con.se

Betong

Johan Kalm 

Arbetschef

Anton Tsvek

Platschef

019-500 04 19

072-168 67 80

anton.tsvek@infra-con.se

Tom Sandkvist

Platschef

019-500 04 13

070-445 36 67

tom.sandkvist@infra-con.se

Erik Andersson

Platschef

019-500 04 17

070-792 36 23

erik.andersson@infra-con.se

Nikolai Jegorov

Platschef

019-500 14 52

072-168 67 84

nikolai.jegorov@infra-con.se

Kontakta oss

Besöksadress      - - - 

Jobba hos oss

Vi letar alltid efter duktiga medarbetare. 

Vi använder cookies för att tillhandahålla de tjänster och funktioner som erbjuds på vår hemsida, och för att ge våra användare en bra upplevelse. LÄS MER

 

NYHETER

SPORTFLYGAREN ÖREBRO

SPORTFLYGAREN ÖREBRO

Ett stenkast från Infra-cons arbete med Kv Glidplanet i Ladugårdsängen håller nu ännu fler fastigheter på att växa fram.

VI SÖKER DIG MED ERFARENHET SOM ANLÄGGARE

VI SÖKER DIG MED ERFARENHET SOM ANLÄGGARE

Infra-con har haft en positiv utveckling under senaste åren och utökar nu ännu mer på marksidan. Av den anledningen söker vi fler anläggare.

VI SÖKER BETONGARBETARE OCH FORMSNICKARE

VI SÖKER BETONGARBETARE OCH FORMSNICKARE

Har du erfarenhet inom betongarbete och/eller formsnickeri med goda referenser? Skicka in din ansökan med CV och personligt brev till oss.

REFERENSPROJEKT

 
 

KONTAKT